Komunikat nr 8 z dnia 8 listopada 2018r.

Biegi Open na 1 milę i 10 km.

Zgodnie z regulaminem naszej imprezy biegowej informuję, że zakończyły się zapisy do biegu na 1 milę open. Został wyczerpany limit uczestników. Nie ma możliwości zapisania się na ten dystans. Dla osób dorosłych są jeszcze miejsca w biegu na 10 km. Serdecznie zapraszam do zapisów zgodnie z działem VII regulaminem w terminie do 9 listopada.

Od dzisiaj 8 listopada 2018 r. rozpoczynamy wydawanie pakietów startowych do biegów open na milę i 10 km. zgodnie z niżej podanym harmonogramem:
– 8 do 9 listopada w godz. 14.00-20.00;
– 10 listopada w godz. 12.00 – 20.00;
– 11 listopada od 8.00-13.00 w biurze zawodów na hali sportowej przy ul. C. K. Norwida 1 A.

Warunki uczestnictwa w biegach open:
– podstawą odbioru pakietu startowego jest osobiste zgłoszenie się i okazanie dowodu tożsamości;
– wszyscy zawodnicy w biegach Open muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów poprzez odbiór pakietu startowego i złożenia deklaracji że stan zdrowia umożliwia mu udział w biegu;
– umiejscowienia na liście startowej biegu;
– zawodnik ma prawo startu tylko w jednym biegu open ;
– zawodnik musi posiadać oryginalny widoczny numer startowy przypięty na klatce piersiowej;
– zawodnik musi mieć przytwierdzony do buta sprawny chip z numerem zgodnym z numerem na klatce piersiowej, który jest spersonalizowany ze zgłoszonym zawodnikiem; (chip do zwrotu);
– akceptacja i zobowiązanie do przestrzegania przepisów IAAF, PZLA i regulaminu biegów.

Na trasie biegów będą na każdym okrążeniu punkty – maty pomiaru czasu, punkt z napojami. Biegi będą zabezpieczone przez 2 karetki pogotowia z ratownikami medycznymi. Jedna będzie jeździła za biegaczami, a druga będzie ustawiona w punkcie medycznym na wysokości linii mety. Na stronie internetowej biegów znajdują się informacje o nagrodach, zawartości pakietu startowego i upominkach. Na terenie hali sportowej oznaczonej banerem Biuro zawodów/ Depozyt/ Pasta Party wszyscy zawodnicy 11 listopada mają możliwość skorzystania z przebieralni, szatni, toalet, natrysków i depozytu. Przypominam , że po ostatnim biegu odbędzie się losowanie nagród – bonów o wartości 200 zł ufundowanych przez Bestseller ®. Po biegach zapraszam zawodników na halę na Pasta Party- ciepły poczęstunek. Trasy biegów na 1 milę i 10 km posiadają atesty. Start na 10 km odbywa się ze stref czasowych oznaczonych znakami pionowymi – flagami Bestseller®. Każdy kilometr oznaczony jest znakami poziomymi – nalepkami POLMOTOR i znakami pionowymi– flagami Bestseller®. Partner motoryzacyjny Mili Goleniowskiej POLMOTOR z marką Renault mając na uwadze dobro biegaczy poprowadzi wszystkich startujących bez obniżenia jakości wdychanego przez nich powietrza elektrycznym samochodem Renault Zoe.

Serdecznie zapraszam po odbiór pakietów startowych i do zobaczenia w niedzielę.

Andrzej Łukasiak
Dyrektor OSiR Goleniów