Komunikat nr 9 z 8 listopada 2018 r.

Informacja o biegach dzieci i młodzieży. Do 11 listopada pozostały 3 dni. Czas biegnie, a my cieszymy się ze spotkania z wszystkimi biegaczami, którzy przyjadą do Goleniowa by na sportowo uczcić 2 jubileusze 100 lecia Niepodległej Polski i 30 lecia Goleniowskiej Mili Niepodległości. Zgodnie z regulaminem naszej imprezy biegowej XXX Jubileuszowej Goleniowskiej Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Bieg Gaz – System S.A. na 10 km. informuję , że w biegach dzieci i młodzieży pozostało tylko 30 kart startowych. Po ich sprzedaniu niestety zamknięta będzie lista startowa.

W biegach przedszkolaków na 300 m. dziewczynki i chłopcy z rocznika 2012 i młodsi. startują oddzielnie zgodnie z programem minutowym. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wykupiona oryginalna karta startowa, która prawidłowo wypełniona musi być po przebiegnięciu dystansu oddana na linii mety. Brak karty startowej dyskwalifikuje uczestnika z możliwości otrzymania nagród. W biegach przedszkolaków nie prowadzimy klasyfikacji, liczy się udział, a w komunikacie końcowym podane są tylko nazwiska i imiona uczestników biegu. Lista upominków dostępna na stronie internetowej biegu.

Biegi dzieci na dystansie 600 m. odbywają się oddzielnie dla chłopców i dziewcząt zgodnie z programem minutowym i w swoim roczniku. Identycznie jak u przedszkolaków warunkiem uczestnictwa w biegu jest wykupiona oryginalna karta startowa, która prawidłowo wypełniona po przebiegnięciu trasy musi być oddana na linii mety. Brak karty startowej dyskwalifikuje uczestnika z możliwości otrzymania nagród, upominków i sklasyfikowania w komunikacie końcowym. Lista upominków na stronie internetowej biegu.

Biegi młodzieży na milę 1609 m. odbywają się oddzielnie dla chłopców i dziewcząt zgodnie z programem minutowym i w swoim roczniku. Warunki uczestnictwa, klasyfikacji, nagrody identycznie jak w biegach dzieci. Lista upominków na stronie internetowej biegu. Partner motoryzacyjny Mili Goleniowskiej z marką Renault mając na uwadze dobro biegaczy poprowadzi wszystkich startujących bez obniżenia jakości wdychanego przez nich powietrza elektrycznym samochodem Renault Zoe. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia w niedzielę na trasie biegów.

Andrzej Łukasiak
Dyrektor Osir Goleniów