Komunikat nr 4 z 30.09.2019 r.

W związku z licznymi zapytaniami dzisiaj kilka informacji dotyczących zmian w regulaminie odnośnie opłat i klasyfikacji w biegach młodzieżowych dziewcząt i chłopców na dystansie  mili w rocznikach 2001-2002, 2003-2004.

Uczniowie szkół średnich z roczników podanych powyżej od tego roku biegną w Mili Open o godzinie 14.00.  OBOWIĄZUJE ELEKTRONICZNA REJESTRACJA do biegu na stronie: https://www.mila.goleniow.pl/.

Zgodnie z zasadami biegu otwartego zawodnik biegnie z przyznanym mu numerem startowym i chipem.

Zgłoszenie  do biegu odbywa się zgodnie z pkt. VI. ppkt. 2. Do zgłaszającego należy  decyzja o wysokości opłaty startowej i tak :

a) w przypadku opłaty dokonanej do końca października w wysokości 25 zł. zawodnicy z roczników  2001-2002, 2003-2004  będą klasyfikowani i nagradzani tylko i wyłącznie w klasyfikacji mili młodzieżowej;

b) w przypadku opłata dokonanej do końca października w wysokości 70 zł. zawodnicy  będą klasyfikowani i nagradzani w biegu MILA OPEN  (pod warunkiem że uczestnik znajdzie się w pierwszej 6 zawodników) oraz równocześnie w biegu młodzieżowym  w swoim roczniku. Nagrody zatem mogą się dublować.

c) w przypadku opłaty uiszczonej od 01 do 08 listopada 2019r. w wysokości 120 zł. zawodnicy będą klasyfikowani i nagradzani w biegu MILA OPEN  (pod warunkiem że uczestnik znajdzie się w pierwszej 6 zawodników) oraz równocześnie w biegu młodzieżowym  w swoim roczniku. Nagrody zatem mogą się dublować.

W dniu biegu nie będzie możliwości wykupienia pakietu startowego.

Zachęcamy jeszcze raz do zapoznania się z  regulaminem Goleniowskiej Mili Niepodległości. https://www.mila.goleniow.pl/regulamin-mili/

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w rozbieganym Goleniowie.

                                                                                                                                                                                                                             Andrzej Łukasiak
Dyrektor OSiR Goleniów, 30.09.2019r.