Komunikat nr 5 z 3.10.2019 r.

Pozostał jeszcze miesiąc na zgłoszenie się do biegów XXXI Goleniowskiej  Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Biegu GAZ- SYSTEM S.A. na 10 km. Dzisiaj kilka informacji dotyczących udziału w naszych goleniowskich biegach.  

Biegi dzieci i młodzieży.

Zgodnie z regulaminem Goleniowskiej Mili Niepodległości informujemy, że w terminie od 7 października do 2 listopada możliwe jest wykupienie kart startowych w przedszkolach i szkołach gminy Goleniów.  Natomiast w  sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie karty startowe można nabyć do 9 listopada do godz.15.00 lub do wyczerpania limitu 2500 kart startowych dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na www.mila.goleniow.pl

Biegi Open.

Informujemy wszystkich zawodników  którzy jeszcze  chcą wystartować w biegach otwartych na 1 milę   lub  10 km w  Goleniowie, że termin zgłoszeń elektronicznych możliwy jest do 9 listopada 2019 roku do godz. 24.00. Zgłoszenia osobiste w sekretariacie Ośrodka Sportu przyjmowane są do 8 listopada do godz. 15.00. W przypadku osiągnięcia regulaminowych limitów uczestników w poszczególnych biegach terminy te przestają obowiązywać i listy startowe zostają zamknięte. Wtedy  nie będzie  można wykupić pakietu startowego. Koszt wpisowego do końca października wynosi 70 zł   a  od 1 do 9 listopada do godz. 24.00 wynosi 120 zł.

Wydawanie pakietów startowych rozpoczniemy od 8 do 9 listopada w  godz. 14.00-20.00, 10 listopada w godz. 12.00-20.00 i dnia 11 listopada od 8.00-13.00  w biurze zawodów na hali sportowej przy ul. C. K. Norwida 1.  Podstawą odbioru pakietu startowego jest osobiste zgłoszenie się i okazanie dowodu tożsamości. Wszyscy zawodnicy w biegach Open muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów poprzez odbiór pakietu startowego. Podpisując deklarację uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w biegu.               

Zachęcam serdecznie jeszcze nie zdecydowanych do podjęcia decyzji i udziału w naszych  niepodległościowych  biegach. Naprawdę warto. Trochę się będzie działo. To po raz 31 na trasę  biegów wybiegną Ci co by uczcić odzyskanie przez Polskę Niepodległości.

Szczegóły na www.mila.goleniow.pl

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w rozbieganym Goleniowie.

Andrzej Łukasiak
Dyrektor OSiR Goleniów 3.10.2019 r.